Logo Lan&Net
 
Що таке технологія ОТТ? OTT (англ. over the top - надання відеопослуг через Інтернет) - концепція поширення телеканалів через Інтернет. ОТТ означає доставку відеосигналу до користувача незалежно від того, за допомогою якого провайдера він отримує доступ в Глобальну мережу. Саме ідея ОТТ використовується в «Інтерактивному телебаченні» для доставки відеосигналу до своїх абонентів . Головне при цьому - швидкість Інтернету у абонента повинна бути не менше 10 Мбіт / с. Дуже цікава особливість ОТТ полягає в тому, що при зміні швидкості з'єднання якість відеозображення автоматично підлаштовується під характеристики існуючого з'єднання з Інтернетом. При цьому трансляція зображення продовжується навіть при низькій швидкості і стабільності інтернет-каналу.

Найуспішніші і популярні інтерактивні можливості ОТТ технології наступні:
  • Відео за запитом (VoD). Подібну послугу пропонують Youtube, RuTube, IVI, Netflux, і Hulu.
  • Відкладений перегляд (Time Shift).
  • Мовне ТВ через Інтернет (Web TV): Yes, Katrina.tv, Planeta.tv
  • Мовлення на мобільні пристрої (multi screen) SkyGo, BBC iPlayer Yes, Cristal та ін.
  • Запис для відкладеного перегляду (PVR).
 
 
Що ж це таке - цифрове інтернет телебачення і як до нього підключитися? В зв'язку з стрімким розвитком інформаційних технологій, та значним збільшенням швидкості передачі даних через інтернет, стало можливим транслювання цифрового відеоконтенту відмінної якості.
Принципова відмінність цифрового телебачення від аналогового полягає в тому, що телевізійний сигнал передається у вигляді цифрових кодів. Така передача здійснюється абсолютно по-іншому - ні спотворень, ні перешкод. Оскільки передається цифровий потік, то стають можливими нові речі, які були важкодоступними або недоступними в аналоговому телебаченні:
  • Цифрове телебачення дає можливість дивитися 3D фільми. Одягніть спеціальні окуляри і все що відбуватиметься в телевізорі, виявиться прямо перед вами
  • Безліч каналів, на будь-який смак. Кулінарія, авто, кіно, романтика, музичні канали, канали для дітей і наші повсякденні канали.
  • До кожного каналу, є програма телепередач. Ви забудете про купівлю газети.
  • Висока якість зображення. Кольори стануть помітно яскравіше, зображення чіткіше. Немає жодних перешкод. Є HD канали для телевізорів з великим розрішенням екрану. Картинка на таких HD каналах як "жива".
  • Онлайн кінотеатр. У будь-який момент ви можете перемотати фільм або поставити на паузу. Наприклад ви вийшли покурити, потім повернулися і почали дивитися з того моменту де зупинилися.

created by Lan&Net